Стилобатний паркінг в ЖК «Нова Англія» відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення, як бомбосховище

ЖК «Нова Англія»

6 липня 2022 року отримано Сертифікат про введення в експлуатацію частини підземного паркінгу в ЖК «Нова Англія», а саме під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частина під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв.м.

Важливими і є також результати експертизи щодо підземного паркінгу в «Новій Англії». Згідно з результатами експертизи – можливе використання підземного (стилобатного) паркінгу, як споруди подвійного призначення (СПП). Тобто паркінг в ЖК «Нова Англія» відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення, як бомбосховище.

Проектом передбачається влаштування укриття простішого типу (УПТ). УПТ – це споруди, які забезпечують захист людей від світлового випромінювання й уламків зруйнованих будинків, а також понижують дію проникаючої радіації, ударної хвилі вибуху і радіоактивних випромінювань на зараженій місцевості. Приміщення паркінгу (укриття) достатньо міцні, огороджувальні конструкції передбачені з негорючих матеріалів.

За результатами експертизи для захисту резидентів «Нової Англії» введений в експлуатацію паркінг розрахований на 1000 осіб. Для цього у приміщенні на постійній основі в достатній кількості є питна вода, приміщення забезпечене засобами пожежогасіння, системою водопостачання та каналізації, засобами оповіщення, а також електрифіковано.

Це означає, що усі резиденти «Нової Англії» і майбутні жителі – мають надійний захист у себе вдома.

Нагадаємо, що паркінг розрахований на 2500 машиномісць, наразі частина паркінгу вже введена в експлуатацію, інша частина – знаходиться на активній стадії будівництва. Одною з комфортних переваг стилобатного паркінгу в «Новій Англії» є те, що паркінг забезпечено ліфтовим сполученням з житловими поверхами. Тобто, не виходячи на двір резиденти можуть підніматися з паркінгу ліфтом (або спускатися до паркінгу) зі свого поверху.