Хід будівництва ЖК “Podil Plaza & Residence” березень 2023

Podil Plaza

Як повідомили СтройОбзор у компании Status Group на об'єкті ЖК «Podil Plaza&Residence» ведуться активні будівельні роботи:

  • Фасад: закінчуються роботи з влаштування фасаду з обох сторін будинку; проводяться роботи по благоустрою в межах 1 секції; демонтували будівельний паркан; проводяться підготовчі роботи по влаштуванню покриття; монтуються вентканали на останніх поверхах.
  • Місця загального користування: проводяться роботи по влаштуванню стяжки на 4-5 та 22-23 поверхах; проводяться малярні роботи на сходинках з 7 по 14 поверхи; почали монтаж поручнів на сходинках; встановлені двері зі сходинок на загальний балкон та з балкона на поверх.
  • Мережі: закінчені роботи по влаштуванню каналізаційної мережі з підключенням до мережі; продовжуються роботи по встановленню траси під силовий кабель до підстанції; закінчені штукатурні роботи на електричній підстанції; ведуться роботи по встановленню обрамлення ліфтових входів; проведені мережі водопостачання і тепла; встановлена система озонування “AIR PLUS1” в загальному колодязі.
  • Торговельно-офісний центр: продовжуються оздоблювальні роботи 2 поверху; закінчені роботи з кладки плитки на підлогу; здійснюють монтаж декоративних елементів; змонтовані каркаси для встановлення скління нежитлових приміщень.

Podil Plaza

Довідка СтройОбзор:  Новобудова ЖК "Поділ Плаза Резиденс" забудовник Status Group. АДРЕСА - вул. Глибочицька, 73-77. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15, 25-26; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.