Хід будівництва ЖК Star City у січні 2022

Star City

У житловому комплексі Star City, що будується в Дніпровському районі Києва, активно продовжуються роботи. Зокрема, добігає кінця зведення монолітних каркасів перших трьох будинків. В першому будинку каркас готовий на 90%.

Також на 75% змонтовано сходові марші та майданчики, на 70% завершено зведення зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок, на 55% виконано скління фасаду. Триває монтаж внутрішніх інженерних мереж тепло-, водо- та енергопостачання: роботи завершено на 30%. Крім того, в будинку розпочато влаштування стяжки підлог.

У другому та третьому будинках ЖК готовність монолітних каркасів і виконання монтажу сходових маршів і майданчиків становить 80%. Кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок, а також скління фасадів готові на 60%. Триває монтаж внутрішніх інженерних мереж.

Монолітні каркаси четвертого та п’ятого будинків Star City зведені на 35% і 45% відповідно. Продовжується монтаж сходових маршів: в четвертому завершили 20% робіт, у п’ятому – 35%. Крім того, в п’ятому будинку розпочато зведення внутрішніх стін і перегородок, а в четвертому цей процес виконаний на 20%.

Тим часом під восьмим будинком ЖК, де раніше повністю завершили котловані роботи, ведуться пальові роботи та влаштування плити-ростверку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Star City - це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва. АДРЕСА - вул. Каунаська, 27. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Харківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24096 грн/м² ~ 840 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1034621 грн ~ від $ 36092. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна. ДІЄ АКЦІЯ - до 31.01.2022.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон і великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закритою від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони і система відеоспостереження в режимі 24/7.