Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» липень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок №1 - На фінальній стадії роботи зі встановлення алюмінієвих віконних профілів. Продовжується скління та встановлення вікон у всій будівлі.
  • – Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для кріплення навісного вентильованого фасаду. Розпочато роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду. Ведуться монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання.
  • Будинок №2 - Повністю виконані роботи з кладки внутрішніх та зовнішніх цегляних стін. Завершено встановлення алюмінієвих віконних профілів з 1 по 13 поверх та продовжується їх монтаж с 14 по 24 поверхи. Тривають роботи зі скління віконних блоків. Продовжується утеплення будинку, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Розпочато монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання.
  • Будинок №3 - Тривають роботи з монтажу кріплень для утеплення будівлі та розпочато підготовчі роботи для подальшого монтажу віконних блоків. Продовжується встановлення віконних блоків. Розпочато монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання. 
  • Будинок №4 - Завершено утеплення стін негорючою мінеральною ватою та фінальному етапі роботи з кріплення геомембрани. На 95% завершено монтаж віконних блоків та скління. Паралельно з завершенням утеплення та кріпленням геомембрани, на фінальну стадію виходить облаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.