Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» серпень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4).

  • Будинок №1 - Утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та монтаж профілів для кріплення фасаду – готовність 90%. Навісний вентильований фасад готовий на 87%.
  • – Завершено встановлення огорож сходових маршів. Завершуємо роботи з монтажу алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду.
  • Будинок №2 -Завершили влаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та насосні системи водопроводу. Роботи з утеплення будинку мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж навісного вентильованого фасаду підходять до завершення. Продовжуємо встановлення огорож сходових маршів. Триває скління вікон та конструкцій фасаду. Йдуть оздоблювання штукатурні роботи, влаштування квартирної розводки водозабезпечення системи KAN та цементно-пісчана стяжка. Завершено монтаж алюмінієвих віконних вітражів та.розпочато скління фасаду двоповерхової будівлі комерційного призначення, яка з’єднує стилобатом будинки 2 та 3. Тривають роботи з монтажу алюмінієвих вітражів-колб в яких будуть рости живі дерева і виходити на наземну частину прогулянкової зони прямо із паркінгу.
  • Будинок №3 - Завершили роботи з облаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції. Завершуємо утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та влаштування навісного вентильованого фасаду. Триває влаштування алюмінієвих віконних вітражів та скління конструкцій фасаду. Продовжуємо встановлення огорож сходових маршів.
  • Будинок №4 - Завершили роботи з облаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції. Завершуємо скління віконних елементів фасаду – готовність 96%. Встановлення огорож сходових маршів завершено.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.