Новини будівництва ЖК «31» грудень 2022

ЖК «31»

Як повідомили СтройОбзор в компанії КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ на будівельному майданчику ЖК «31» кипіла робота:

  • Монолітні роботи. Вони добігли кінця в обох секціях житлової частини. У стилобаті ж завершені роботи над вертикальними конструкціями, вийшло на фінішну пряму армування і розпочато бетонування плити, яка сполучає секції і на якій у майбутньому розмістяться зони відпочинку та дитячий майданчик.
  • Цегляна кладка та влаштування підлоги. Ми встановили 95 віконних конструкцій, завдяки чому скління вікон і балконів практично завершено. Те ж можна сказати про цегляну кладку в секції № 101 на рівні 15-го поверху та покрівлі. Паралельно тривають роботи з влаштування стяжки підлоги у квартирах.
  • Комунікації. Прокладаємо всі види внутрішніх інженерних мереж: кабелів електропостачання, пожежної сигналізації, системи оповіщення та диспетчеризації, трубопроводів системи опалення, водопостачання та каналізації. Ззовні також влаштовуємо водопровід і каналізацію.
  • Фасад. Ми уже виконали варіанти оздоблення фасаду, завдяки чому з настанням теплої пори року одразу розпочнемо роботи з його влаштування.

ЖК «31»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «31». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Михайла Драгоманова, 31з. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ  - 9, 16; 2 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.