Новини будівництва ЖК Абрикосовий липень 2023

Абрикосовий

Тривають роботи з будівництва нового житлового комплексу  «Абрикосовий»  у Голосіївському районі столиці на перетині вулиць Жулянська і Абрикосова.

Станом на липень на об’єкті проводяться роботи з влаштування мокрого фасаду на будинках № 2 та №3 та на 1-му поверсі будинку №1.

Будівельники виконують влаштування мінеральної декоративної штукатурки на будинках № 1 та №3, монтаж металопластикових віконних конструкцій 1-го поверху у будинках № 2 та №3 та влаштування алюмінієвих віконних вітражів 25-26 поверхів будинку 2.

На будинку №1 монтують відливи та кошики під кондиціонери, а також закінчують роботи по фарбуванню фасаду. 

Абрикосовий

Довідка СтройОгляд:  ЖК комфорт-класу «Абрикосовий»  - новобудова комфорту класу, що зводиться неподалік станції метро «Теремки» (15 хв пішки). Комплекс складається з трьох будинків по 26 поверхів із розвиненою власною інфраструктурою, на перших поверхах запроектовано комерційні приміщення, двір буде обладнаний сучасними ігровими та спортивними майданчиками, а також місцями відпочинку. Поряд з новим комплексом багато шкіл, дитсадків, спортивних клубів, торгово-розважальних центрів, парків та скверів. Забудовник  Київміськбуд . АДРЕСА -  вул. Жулянська . РАЙОН -  Голосіївський . МЕТРО -  Теремки . КЛАС -  комфорт. ПОВЕРХНІ - 26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита. У продажу 2, 3 і 4+ кімнатні квартири від 80 м² до 147.4 м². Діє програма розтермінування від забудовника.