Новини будівництва ЖК Будинок на Вавилових березень 2024

Будинок на Вавилових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Будинок на Вавилових виконуються роботи:

  • Продовжуємо облаштування першого поверху в першій і другій секціях для майбутніх супермаркетів, магазинів, кав’ярень та інших інфраструктурних об’єктів, які точно припадуть до душі мешканцям будинку. Зокрема, зараз встановлюємо великі скляні вітражі та монтуємо підсистеми вентильованого фасаду.
  • Завершуємо вихід на стилобатну частину будівлі в першій секції з використанням алюмінієвих конструкцій.
  • Закриваємо прохід інженерних комунікацій на восьмому поверсі, щоб вони не впливали на дизайнерське оформлення секцій.
  • Продовжуємо класти плитку на стіни та підлогу. Уже завершили п’ятий поверх.
  • Фіналізуємо роботи в електрощитовій із під’єднанням і тестуванням обладнання для забезпечення всіх майбутніх мешканців безперебійною електрикою.

Перша та друга секції будинку готові на 90%, а більшість зазначених робіт відбувається в третій секції.

Будинок на Вавилових

Крім того, завершуються роботи зі встановлення квартирних дверей — монтаж відбувається на 21–23 поверхах. Такі двері не потрібно буде перевстановлювати, витрачаючи дорогоцінний час і кошти: металеві, протиударні, протипожежні та антивандальні моделі з візуально привабливими МДФ-накладками; надійний і складний замковий механізм; елітна довговічна фурнітура.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинок на Вавилових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.