Новини будівництва ЖК Будинок на Вавилових травень 2024

Будинок на Вавилових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Будинок на Вавилових виконуються роботи:

  • Секції 1 і 2: Виконували огородження балконів.  Прокладали електричні кабелі та труби сантехнічних мереж. Проводили фасадні роботи, монтували плитку та відливи. Виконували оздоблювальні роботи в лобі. Монтували огородження сходових маршів. Завершили монтаж огородження терас в 1 секції.
  • Секція 3: Виконували монтаж газової труби та вентиляторів димовидалення на покрівлі.  Прокладали електричні кабелі та труби сантехнічних мереж. Влаштовували оздоблення контактного фасаду, монтували відливи й корзини кондиціонерів. Встановлювали квартирні та технічні двері. Виконували влаштування пожежних лючків. Змонтували радіатори опалення на 20-24 поверсі. Завершили монтаж огородження холодних переходів. Виконували оздоблювальні роботи в лобі та місцях загального користування з 7 по 24 поверх. 
  • Стилобат: Виконували оздоблення технічних приміщень і встановлювали двері. Проводили утеплення контактного фасаду та  монтували вентильований фасад із граніту. Монтували  огородження сходових маршів. Виконували роботи з влаштування монолітних фундаментів благоустрою в зоні відпочинку. Монтували системи вентиляції та димовидалення. 
  • Інженерні системи: Завершили монтаж обладнання індивідуального теплового пункту. Виконували монтаж обладнання насосної та газової котельні. Виконували роботи з під’єднання до зовнішніх мереж водопостачання, каналізації та газопостачання. Монтували кабелі для подальшого підключення обладнання для системи контролю доступу. 
  • Паркінг: Влаштовували цементно-піщану стяжку та плиткове покриття -1 та 1 поверху. Виконували монтаж автоматичної системи пожежогасіння паркінгу 1-го поверху.

Будинок на Вавилових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинок на Вавилових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.