Новини будівництва ЖК CHALET лютий 2023

ЖК CHALET

Як повідомили СтройОбзор у компанії Standard Development на об'єкті ЖК CHALET виконуються роботи.

  • Було закінчення монолітних робіт на "середній" секції 1. Було все: і мороз, і сніг, і вимкнення електроенергії, і ракетні обстріли. Ми змогли. Напередодні Нового 2023 го року завершили залиття верхньої плити перекриття (майбутній дах секції 1). Рятував нас промисловий дизельний генератор, жоден технологічний процес не був порушений.
  • Крім моноліту, здійснювали роботи з улаштування цегляних внутрішніх перегородок - по секції 1 вийшли на рівень 7-го поверху, по секції 2 - на рівень 11-го поверху. 
  • В умовах мінусових температур при непрогнозованій ситуації з електропостачанням продовжувати монолітні роботи на найвищій секції 2 не тільки ризиково, але й дорого, то ж ми будемо чекати весни. Протягом лютого планується виконання обмеженого переліку внутрішніх робіт. Відповідно на початку весни повернемось зі звітами та плануємо день відкритих дверей у квітні, де ознайомимо з будівельними планами до кінця 2023 року.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК CHALET . Забудовник Standard Development. АДРЕСА - вул. Львівська, 18-б. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Святошин. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 33200 грн/м² ~ 1187 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 976000 грн ~ від $ 34904. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4, 12, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.