Новини будівництва ЖК Creator City лютий 2023

ЖК Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» в житловому комплексі Creator City, будівництво першого будинку закінчено, він вже введений в експлуатацію. 

У другому будинку тривають монолітні роботи. Його каркас сягає вже 11 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до шостого поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 9 поверху.

Паралельно триває зведення 3-го будинку. Буронабивні палі під нього готові на 100%. Будівельники розпочали заливати фундаментну плиту. 

В четвертому будинку теж триває робота над підземною його частиною. Монолітний каркас готовий на мінус третьому, мінус другому, мінус першому поверхах. Плита перекриття мінус першого поверху готова на 100%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.