Новини будівництва ЖК DIADANS березень 2024

DIADANS

Як повідомили СтройОбзор у компанії ENSO на об'єкті ЖК DIADANS виконуються роботи:

  • Секція 1: Продовжуються роботи з встановлення металевого каркаса та мінеральної вати для навісного фасаду на 26-29 поверхах. Ведуться роботи з монтажу керамогранітної плитки на 27-28 поверхах. Тривають роботи з влаштування внутрішніх мереж водопостачання та каналізації. Завершили роботи з влаштування стяжки на 25-му поверсі. Ведуться роботи з влаштування стяжки на 26-му поверсі. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх електричних мереж. Продовжуються роботи з влаштування вентиляційних мереж. Продовжуються роботи по виготовленню та монтажу каркаса покрівлі декоративного елементу на покрівлі.
  • Секція 2: Завершили монтаж склопакетів на 28-29 поверхах. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх мереж водопостачання та каналізації. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх електричних мереж. Продовжуються роботи з влаштування вентиляційних мереж. На покрівлі продовжуються роботи з виготовлення та монтажу каркасу для декоративного елементу.

DIADANS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIADANS. Забудовник компанія ENSO. АДРЕСА - вул. Євгена Коновальця, 19. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - ПечерськаПалац Україна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-17, 21, 23, 30; 9 секцій, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.