Новини будівництва ЖК DIADANS червень 2024

DIADANS

Як повідомили СтройОбзор у компанії ENSO на об'єкті ЖК DIADANS виконуються роботи:

  • Фасадні роботи: Завершили роботи з монтажу керамогранітної плитки на 27-29 поверхах (1 секція).
  • Інженерні мережі: Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх мереж водопостачання, каналізації та мереж опалення (1 і 2 секція). Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх електричних мереж (1 і 2 секція). Продовжуються роботи з влаштування вентиляційних мереж ( 1 і 2 секція). Продовжуються роботи з влаштування внутрішньомайданчикових мереж водопостачання та каналізації (1 і 2 секція).
  • Покрівля: Продовжуються роботи з виготовлення та монтажу каркаса покрівлі декоративного елементу на покрівлі (1 секція). На покрівлі продовжуються роботи з виготовлення та монтажу каркаса для декоративного елементу (2 секція).
  • Вітражні системи: Продовжуються роботи із встановлення вітражних систем на 30-31 поверхах (1 секція).
  • Незважаючи на відключення електроенергії, будівництво не зупиняється завдяки генератору, який забезпечує безперервну роботу.
  • Працюємо з дотриманням всіх необхідних технологічних та екологічних вимог.

DIADANS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIADANS. Забудовник компанія ENSO. АДРЕСА - вул. Євгена Коновальця, 19. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - ПечерськаПалац Україна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-17, 21, 23, 30; 9 секцій, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.