Новини будівництва ЖК Forward вересень 2023

Forward

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, будівництво ЖК Forward продовжується: активно виконуються роботи з прокладення зовнішньої каналізаційної мережі, а також тепломережі. В паркінгу триває прибирання і розпочинається заливання стяжки. Паралельно виконується облаштування благоустрою: укладено тротуарну плитку та асфальт навколо будинку. 

  • В секції «А» завершується встановлення приладів обліку холодного і гарячого водопостачання, триває оздоблення першого поверху й виконується укладення плитки вхідної групи та фарбування сходових маршів.
  • В секції «Б» встановлення приладів обліку холодного і гарячого водопостачання практично закінчено, триває оздоблення першого поверху й виконується облаштування вхідної групи.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Forwar. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Маршала Рибалко, 5а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.