Новини будівництва ЖК "Голосіївський" червень 2023

Голосіївський

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Голосіївський» (адреса: вул. Васильківська, 37) виконуються роботи:

  • Будинок №1 - Завершені роботи з влаштування вертикальних елементів монолітного каркаса над 26-м поверхом в 3 секції, 1 та 2 секції виконані на 99%. Виконана покрівля в секції 3, у 2 секції виконано на 99%. Завершили бетонування та армування парапетів в 1, 2 та 3 секції. Виконана цегляна кладка зовнішніх стін по 26 поверх включно у всіх 3 секціях. Завершуються внутрішні роботи цегляної кладки з 19 по 26 поверхи у всіх трьох секціях. Виконується монтаж віконних конструкцій по 25 поверх включно в 1-2 секції, в 3 секції по 26 поверх. Виконуються роботи з внутрішньої інженерії та електророзведення по 21 поверх включно у 2 та 3 секції, в 1 секції по 19 поверх. Трубна розкладка та система оповіщення пожежної сигналізації виконані по 16 поверх у всіх секціях. Відбуваються сантехнічні роботи по 26 поверх включно в 3 секції. Сантехнічні роботи у підвальному приміщені тривають – розкатка труб та дренажна система у підлозі виконана у всіх секціях. Тривають роботи з тинькування стін з 2 по 13 поверх. Стяжка підлоги виконана в 1 секції по 9 поверх, у 2 та 3 секціях по 3 поверх. Узялися до монтажу вікон. Розпочали монтаж ліфтів у 1 та 3 секції. Улаштування фасадів в 3 секції виконано на 70%.
  • Будинок №2 - Виконана плита перекриття над 12 поверхом. Виконується армування над 13 поверхом. Розпочали цегляну кладку стін на 3-6 поверхах.
  • Паркінг - Виконується армування фундаментної плити. Продовжується влаштування внутрішньомайданчикових мереж водопроводу, каналізації та електрики (50%).

Голосіївський

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Голосіївський» проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському. АДРЕСА - вул. Васильківська, 37. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ПАРКОВКА - підземна.