Новини будівництва ЖК "Голосіївський" квітень 2023

ЖК «Голосіївський» 

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Голосіївський» (адреса: вул. Васильківська, 37) виконуються роботи:

  • Будинок №1 - Завершені роботи по влаштуванню вертикальних елементів монолітного каркасу над 25-м поверхом. Виконується бетонування та армування парапетів в 3 секції та цегляна кладка зовнішніх стін по 24 поверх включно. Тривають внутрішні роботи цегляної кладки на 17, 21-24 поверхах 1-ї та 2-ї секції, а також 15-21 поверх 3 секції. Виконується монтаж віконних конструкцій по 15 поверх включно. Здійснюються роботи з внутрішньої інженерії та електророзведення по 14 поверх включно та сантехнічні роботи по 14 поверх включно. Сантехнічні роботи у підвальному приміщенні майже завершено (90%).
  • Будинок №2 - Виконана плита перекриття над 3 поверхом. Виконується армування над 4 поверхом.
  • Паркінг - Фундаментна плита виконана на 40%. Тривають роботи з бетонування вертикальних елементів. Продовжуються влаштування внутрішньомайданчикових мереж водопроводу, каналізації та електрики.

ЖК «Голосіївський» 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Голосіївський» проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському. АДРЕСА - вул. Васильківська, 37. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ПАРКОВКА - підземна.