Новини будівництва ЖК "Голосіївський" травень 2023

ЖК «Голосіївський»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Голосіївський» (адреса: вул. Васильківська, 37) виконуються роботи:

  • Будинок №1 - Завершені роботи по влаштуванню вертикальних елементів монолітного каркасу над 26-м поверхом. Виконана покрівля в секції 3. Завершено бетонування та армування парапетів в 3 секції. Виконується цегляна кладка зовнішніх стін по 26 поверх включно в 3 секції. Виконуються внутрішні роботи цегляної кладки з 19 по 26 поверхи 1-ї та 2-ї секції, завершені аналогічні роботи в 3 секції. Триває монтаж віконних конструкцій по 21 поверх включно в 1-2 секції, в 3 секції по 26 поверх. Здійснюються роботи з внутрішньої інженерії та електророзведення по 19 поверх включно. Тривають сантехнічні роботи по 26 поверх включно в 3 секції. Сантехнічні роботи у підвальному приміщенні виконані на 95%. Розпочалися роботи з тинькування стін з 2 по 11 поверх, а також стяжка підлоги з 2 по 6 поверх.
  • Будинок №2 - Виконана плита перекриття над 6 поверхом. Виконується армування над 7 поверхом. Розпочато цегляну кладку стін на 1-2 поверхах.
  • Паркінг - Фундаментна плита виконана на 60%. Завершились роботи з бетонування вертикальних елементів. Продовжується влаштування внутрішньомайданчикових мереж водопроводу, каналізації та електрики 50%.

ЖК «Голосіївський»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Голосіївський» проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському. АДРЕСА - вул. Васильківська, 37. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ПАРКОВКА - підземна.