Новини будівництва ЖК Gravity Park квітень 2024 (відео)

Gravity Park

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Креатор-Буд» на об'єкті ЖК Gravity Park в другому будинку повністю закінчили утеплення фасадів. Також тут повністю влаштували ліфти. Стяжка виконана на 10%. Внутрішні інженерні системи готові на 40%.  В четвертому будинку завершили монолітні роботи, сходові марші і майданчики. Також повністю влаштовані внутрішні стіни і перегородки. На 100% влаштована покрівля. На рівні другого поверху триває монтаж металопластикових вікон.

Житловий комплекс Gravity Park спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Gravity Park - житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці. АДРЕСА - просп. Перемоги, 139. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна з ліфтом.  Житловий комплекс спроектований за принципом місто в місті, все необхідне для життя знаходиться на території. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу.