Новини будівництва ЖК GREAT лютий 2022 (відео)

ЖК Great

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно тривають будівельні роботи.

Перші три будинки вже введено в експлуатацію – у вересні 2021 року вони отримали відповідні сертифікати готовності. Тим часом наближаються до завершення роботи у четвертому, п’ятому та шостому будинках житлового комплексу.

Зокрема, у всіх трьох будинках повністю виконаний монтаж склопакетів і ліфтового обладнання. У четвертому та п’ятому будинках також закінчили влаштування покрівель та стяжки підлог, у шостому обидва види робіт готові на 90%. Крім того, повністю завершене утеплення та фарбування фасаду п’ятого будинку, у четвертому та шостому готовність процесу складає 85% і 25% відповідно.

Внутрішні штукатурні роботи у четвертому будинку завершені на 93%, у п’ятому – на 97%, у шостому – на 80%. Оздоблення місць загального користування виконане на 60%, 65% і 15% відповідно, монтаж вхідних дверей – на 95%, 90% і 65% відповідно. Також у четвертому та п’ятому будинках на 55% змонтовані внутрішні комунікації. У шостому будинку процес завершений на 85%.

Тим часом, завершилося зведення монолітних каркасів ще двох будинків ЖК Great – десятого та тринадцятого. Раніше монолітно-каркасні роботи були також виконані у дев’ятому та дванадцятому будинках. У всіх чотирьох будинках, окрім десятого, також влаштовано сходові марші – в десятому готовність складає 95%. У дев’ятому будинку також завершено кладку стін і на 70% змонтовано склопакети. У десятому ці процеси завершені на 65% і 45% відповідно, у дванадцятому – на 80% і 41%, у тринадцятому – на 55% і 15%.

Крім того, у дев’ятому будинку на 60% влаштовану покрівлю та стяжку підлог. Останній процес йде й у дванадцятому будинку, його готовність складає 20%. Також у дев’ятому будинку розпочато монтаж дверей, на 40% змонтовано ліфти та на 21% внутрішні комунікації. Монтаж мереж тепло-, електро- та водопостачання розпочато й у дванадцятому та тринадцятому будинках.

Ще у трьох будинках житлового комплексу триває зведення монолітних каркасів. У сьомому та восьмому роботи тільки розпочато, а в одинадцятому процес виконаний на 65%. Також в ньому на 60% влаштовано сходові марші й майданчики та на 10% виконано кладку стін.

Монолітний каркас офісного комплексу, який стане частиною внутрішньої інфраструктури Great, готовий на 70%.

Довідка СтройОбзор: ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24602 грн/м² ~ 934 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1233811 грн ~ від $ 46849. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.