Новини будівництва ЖК Great серпень 2023 (відео)

Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи. Тут зводять тринадцять 26-поверхових житлових будинків з панорамними вікнами із торговим комплексом, дитячим садочком, початковою школою і офісним центром на території. Нагадаємо, що перші п’ять будинків введені в експлуатацію і вже приймають своїх мешканців.

  • В шостому будинку закінчили всі монтажно-будівельні роботи. Фіналізували штукатурку, внутрішні комунікації і фасади.
  • Почали роботи над зведенням 7 і 8 будинків. Там виконуються котловани. В 9 будинку монтують ліфти, влаштовують вхідні двері.
  • В 10 будинку на 93% виконана цегляна кладка. Наполовину влаштовані склопакети. Продовжуються дахові роботи. В 11 будинку закінчили цегляну кладку. Будівельники влаштовувати дах на 80%. На 80% змонтовані склопакети. Розпочали утеплення і фарбування фасаду.
  • В 12 будинку на 97% влаштовані склопакети. Дахові роботи виконані на 90%. На 85% готова стяжка. Фасадні роботи виконані на 80%. Розпочали встановлювати вхідні двері. В 13 будинку закінчують влаштовувати дах. Готово 95%. На 97% влаштовані склопакети. Стяжка виконана на 50%. Фасад – на 80%. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.