Новини будівництва ЖК Great червень 2023 (відео)

Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи. Тут зводять тринадцять 26-поверхових житлових будинків з панорамними вікнами із торговим комплексом, дитячим садочком, початковою школою і офісним центром на території.

  • В 6 будинку вже повністю готова стяжка. На 100% оздобили місця загального користування. Штукатурні роботи виконані на 98%. Внутрішні комунікації – на 98%. Фасадні роботи – на 90%. 
  • В 9 будинку завершили влаштовувати дах. Завершили стяжку. Монтаж виконано на 60%. На 40% завершено проведення внутрішніх комунікацій. Розпочали монтаж вхідних дверей. 
  • В 10 будинку на 75% виконана цегляна кладка. Повністю готові сходові марші. Склопакети влаштовані на 45%. 
  • В 11 будинку цегляна кладка влаштована на 90%. Розпочалися роботи по влаштуванню даху. На 35% змонтовані склопакети. 
  • В 12 будинку на 90% влаштовані склопакети. На 80% виконані дахові роботи та влаштування стяжки. Фасадні роботи – на 75%. 
  • В 13 будинку на 85% завершили влаштування даху. Склопакети влаштовані на 95%. Стяжка виконана на 15%. Фасадні роботи – на 40%. Внутрішні комунікації влаштовані на 15%. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.