Новини будівництва ЖК Greenville на Печерську грудень 2022

ЖК Greenville на Печерську

Як повідомили СтройОбзор у компанії Greenville на об'єкті ЖК Greenville на Печерську виконуються роботи:

  • Секція 4 - Продовжується влаштування системи вентиляційного фасаду з 2 по 14 поверхи. Завершено облицювання підлоги плиткою в місцях загального користування на 15,17, 19, 20 поверсі. Завершено влаштування стяжки в місцях загального користування та в квартирах на 1, 15 та 20 поверсі. Завершено прокладання електромереж освітлення в місцях загального користування з 2 по 14 поверхи. Розпочато прокладання електромереж освітлення в місцях загального користування з 14 по 20 поверхи. Розпочато влаштування світлопрозорих огороджувальних конструкцій на 1 поверсі.
  • Секція 5 - Триває влаштування системи вентиляційного фасаду з 15 по 23 поверхи. Завершено влаштування стяжки в  місцях загального користування на 1 поверсі. Завершено облицювання підлоги плиткою в місцях загального користування з 14 до 2 поверху. Завершено підключення живлення ліфтів. Розпочато облицювання підлоги плиткою в місцях загального користування з 15 по 22 поверхи. Розпочато влаштування світлопрозорих огороджувальних конструкцій на 1 поверсі. Продовжуються покрівельні роботи.
  • Секція 6 - Завершено влаштування вертикальних елементів на рівні 1 поверху. Триває монтаж опалубки та армування плити перекриття на рівні 1 поверху.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Greenville на Печерську. Забудовник Greenville. АДРЕСА - пер. Новопечерский, 5. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Печерська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.