Новини будівництва ЖК Illinsky House жовтень 2023

Illinsky House

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на будмайданчику ЖК Illinsky House тривають роботи:

  • Будинок 1 - Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду наближаються до фіналу. Тривають роботи з влаштування мокрого фасаду (готовність — понад 85%) та кахлів на балконах. Оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) завершене. Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). Частково змонтовані металоконструкції огородження балконів.
  • Будинок 2 - Роботи з влаштування мокрих фасадів наближаються до фінішу. Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на понад 95%. Роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) виконані на 90%. Триває монтаж кахлів на балконах. Проводиться комплекс робіт в електрощитових. Монтуються світильники на фасаді (підсвічування). 
  • Паркінг - Роботи в паркінгу завершені.
  • Загальнобудинкові роботи - Виконуються роботи з благоустрою (зона внутрішнього дворика) — влаштування бортів та клумб. Виконуються роботи з влаштування  фігурних елементів мощення. Тривають роботи з блискавкозахисту,  пусконалагодження інженерних систем та гідравлічних випробувань. Триває влаштування оздоблення центрального піддашка. Змонтований логотип на фасаді будинку №2. Влаштування центрального теплового пункту завершене.

Illinsky House

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Illinsky House. Забудовник Альянс Новобуд. АДРЕСА - вул. Наб.-Хрещатицька, 21. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Поштова пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-8; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.