Новини будівництва ЖК Kub29 травень 2024

Kub29

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість на об'єкті ЖК Kub29 монолітні роботи завершено на 99 %, а влаштування цегляної кладки — на 90 %. Ведеться монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж (водопроводу, побутової та дощової каналізації), а також вікон. Розповідаємо докладніше про роботи, виконані на початок травня. Продовжується влаштування цегляної кладки вентканалів на покрівлі та монтаж залізобетонних накривок для них. Наші спеціалісти переходять до мурування стін і перегородок на поверхах 21, 23, 24 і 25 (у минулому місяці роботи виконувалися до 22-го поверху включно). Триває монтаж ПВХ-вікон, розпочато влаштування покрівлі та гідроізоляції лоджій і балконів.   

На початок травня 2024 року ми завершили прокладання коробів систем димовидалення і вентиляції. Розпочалися роботи з облаштування стояків систем водопостачання і каналізації, продовжується монтаж ліфтового обладнання. Пришвидшуються роботи з влаштування зовнішніх мереж водопроводу, побутової та дощової каналізації.

Останній відсоток монолітних робіт припадає на технологічний отвір під баштовий кран і плиту покриття рампи заїзду в паркінг, які будуть влаштовані після демонтажу важкої будівельної техніки. 

Kub29

Довідка СтройОбзор: Новостройка ЖК Kub29 проєкт компанії «Ковальська», реалізація якого стала можливою завдяки сучасним технологіям цифрового проєктування та якісним енергоощадним матеріалам власного виробництва. Забудовник Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Березняковская, 29. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Видубичі. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - підземна, 99 паркомісць.