Новини будівництва ЖК MADISON GARDENS листопад 2022

ЖК MADISON GARDENS

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК MADISON GARDENS виконуються роботи:

  • Будинок 2 - Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу, каналізації майже завершені. Завершені роботи й з монтажу системи електропостачання. Монтаж системи протипожежного захисту добігає кінця.  Активно ведуться роботи з влаштування оздоблення місць загального користування. Готовність — 95%. Завершені роботи з монтажу обладнання помпової станції, інженерних люків та квартирних дверей. Благоустрій готовий на 80%.
  • Будинок 3 - Майже завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність — 50%. На фінальній стадії роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій. Прокладання мереж електропостачання готове на 75%, влаштування систем пожежогасіння на 70%, слабострумних систем на понад 85%. Активно ведуться роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації.
  • Будинок 4  - Майже завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Віконні конструкції встановлені на 95%. 
  • Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 75%, систем електропостачання та систем оповіщення пожежної безпеки також на 75%.
  • Ведуться роботи з монтажу ліфтів.

ЖК MADISON GARDENS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК MADISON GARDENS. Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.ЗАБУДОВНИК - Cityconsult Development. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари; вул. Київська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 10, 19, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.