Новини будівництва ЖК «Нивки-Парк» липень 2023

Нивки-Парк

Як повідомили СтройОбзор в компаній «Інтергал-Буд» на території житлового комплексу «Нивки-Парк» розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

  • В 9 будинку виконане наступне: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 35%. Улаштування монолітного каркасу – 93%. Закладні слаботочних систем та електрики – 93%. Влаштування стін і перегородок із цегли (зовнішня) – 88%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 53%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 5%.
  • В 10 будинку тривають такі роботи: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 49%. Влаштування вхідних груп – 11%. Влаштування стін та перегородок із цегли (зовнішня) – 100%. Влаштування стін та перегородок із цегли (внутрішня) – 95%. Влаштування покрівлі – 57%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 95%. 
  • В 11 будинку: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 80%. Зворотня засипка – 49%. Закладні слаботочних систем та електрики – 100%. Влаштування вхідних груп – 92%. Влаштування фасадів – 90%. Монтаж Індивідуального теплового пункту – 95%. Сантехнічні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 98%. Монтаж інженерних мереж у квартирах з чистовим оздобленням – 92%. Вентиляція і димовидалення, система протипожежного захист – 90%. 
  • В паркінгу 9-11 будинків: Влаштування котловану – 90%. Влаштування фундаменту – 85%. Влаштування монолітного каркасу – 80%. Влаштування гідроізоляції паркінгу – 45%. Зворотня засипка – 12%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 14%. Влаштування покрівлі (горизонтальна гідроізоляція) – 33%. Електромонтажні роботи – 8%.

Нивки-Парк

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та проспекту Перемоги, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок. забудовник компаній «Інтергал-Буд» АДРЕСА - пр-т Перемоги, 67. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Нивки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 16, 17; 12 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.