Новини будівництва ЖК «Нивки-Парк» травень 2023

Нивки-Парк

Як повідомили СтройОбзор в компаній «Інтергал-Буд» на території житлового комплексу «Нивки-Парк» розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

  • В будинку №11, секція Ж завершується влаштування фасаду (виконано 90%). Виконуються опоряджувальні роботи 1-го поверху. Виконуються опоряджувальні роботи квартир з ремонтом. В секція И звершується влаштування фасаду (90%). Виконуються опоряджувальні роботи 1-го поверху. Виконуються опоряджувальні роботи квартир з ремонтом. Виконуються роботи по зворотній засипці паркінгу внутрішньої частину двору під благоустрій.
  • Будинок №10, секція Г виконана кладка стін. Триває монтаж вікон 15-16 пов.Виконуються роботи по внутрішній інженерії. Тинькування на рівні 12-14 пов. В секції Б* виконана кладка стін на рівні 2-12-й пов., 13,14-й пов. - в роботі. Виконуються роботи по внутрішній інженерії. Тинькування 3,5,7,8,9-й пов. – виконано. Виконуються роботи по влаштуванню покрівлі. В секції Г* виконана кладка стін. Здійснюється монтаж вікон на рівні 12 пов. Виконуються роботи по внутрішній інженерії. Тинькування 3,4,5,6,7,8,9,10,11-й пов. – виконано. Виконуються роботи по влаштуванню покрівлі. Завершена стяжка на рівні 3-6 пов. В секції Е звершена кладка стін. Виконуються роботи по внутрішній інженерії. Тинькування на рівні 12 пов. виконано. Стяжка по 13 пов. – виконано. Виконуються роботи по влаштуванню покрівлі.
  • Будинок №9, секція А виконуються роботи з влаштування монолітного каркасу на 13-му поверсі. Кладка стін виконана на рівні 7-8 пов. В секція Б виконуються роботи з влаштування монолітного каркасу на 15-му поверсі.

Нивки-Парк

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та проспекту Перемоги, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок. забудовник компаній «Інтергал-Буд» АДРЕСА - пр-т Перемоги, 67. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Нивки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 16, 17; 12 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.