Новини будівництва ЖК Нивки-Парк жовтень 2023

Нивки-Парк

Як повідомили СтройОбзор в компаній «Інтергал-Буд» на території житлового комплексу Нивки-Парк розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

  • Будинок №9: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 35%. Улаштування монолітного каркасу – 99%. Влаштування стін і перегородок із цегли (зовнішня) – 95%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 86%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 52%. Влаштування покрівлі -15%. Монтаж інженерних мереж у квартирах з чистовим оздобленням – 7%. Електромонтажні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 11%. Тинькування стін МЗК та квартир – 21%.
  • Будинок №11: Влаштування благоустрою та озеленення – 25%.
  • Будинок №10: Влаштування гідроізоляції цокольної підземної частини – 76%. Зворотня засипка – 68%. Улаштування вхідних груп – 65%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 98%. Влаштування покрівлі – 75%. Монтаж металопластикових вікон та дверей – 96%. Улаштування фасадів – 85%. Сантехнічні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 75%. Електромонтажні роботи (квартири, МЗК, підвал) – 48%. Вентиляція і димовидалення, система протипожежного захист – 34%.
  • Паркінг 9-11 будинків: Влаштування монолітного каркасу – 98%. Влаштування гідроізоляції паркінгу – 60%. Зворотня засипка – 35%. Влаштування стін і перегородок із цегли (внутрішня) – 37%. Влаштування покрівлі (горизонтальна гідроізоляція) – 44%. Електромонтажні роботи – 10%. Улаштування фасадів – 4%. Вентиляція і димовидалення – 5%. Влаштування благоустрою та озеленення – 5%.

Нивки-Парк

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Нивки-Парк» — це ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у 3-х хвилинах від метро та проспекту Перемоги, через дорогу від парку «Нивки», що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок. забудовник компаній «Інтергал-Буд» АДРЕСА - пр-т Перемоги, 67. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Нивки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 16, 17; 12 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.