Новини будівництва ЖК «Нової Англії» вересень 2022

ЖК «Нова Англія»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • У будинку «Лондон» (А-5) тривають роботи з благоустрою території навколо будинку. Також завершуються ремонтні роботи в лоббі. На торці 3-ї секції будинку завершено влаштування похилоутворюючого шару перекриття підземного паркінгу, по мірі висихання бетону, розпочнуться фасадні роботи тієї невеликої ділянки будинку, де проводилися роботи.
  • В будинку «Лінкольн» (Б-5) завершено влаштування стяжки підлоги з мінус 1-го до 5-го поверху 2-ї секції та розпочато роботи з мінус 1-го до 3-го поверху 1-ї секції. Тривають роботи з мурування внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й та 2-й секції кладка продовжується на 17-му поверсі. Також проводиться кладка технічних споруд на покрівлі будинку.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) тривають оздоблювальні роботи в МЗК у 3-й секції, наразі будівельники працюють на 9-11 поверхах. Влаштовуються двері на холодних переходах: у 1-й і 2-й секції – роботи завершено, у 3-й секції – встановлено двері до 14-го поверху. Проводяться фасадні роботи: у 1-й та 2-й секції – фарбування фасадів на завершальній стадії, у 3-й секції – завершено влаштування гідроізоляції та утеплення швів, розпочато фарбування фасадів. Окрім того, в 1-й та 2-й секції – встановлено двері комерційних приміщень на 1-му поверсі та розпочато влаштування вхідної групи до під’їздів. Також розпочато роботи з підготовки перекриття паркінгу для монтажу спортивного майданчика.
  • Нагадаємо, що у будинку «Віндзор» (А-6) завершено монтаж усіх поверхів і триває влаштування парапетів. На покрівлі розпочато кладку технічних споруд і продовжується влаштування сантехнічних стояків.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) в 2-й секції йде до завершення влаштування перекриття -1-го поверху.
  • Паркінг - У паркінгу за будинком «Лондон», а саме за третьою секцією, йде влаштування похилоутворюючого шару перекриття паркінгу. Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» у 1-й та 2-й секції – розпочато роботи з підготовки перекриття під спортивний майданчик. З протилежного боку будинку в 1-й секції розпочато армування стіни паркінгу. Підземний паркінг – дорога між будинками «Манчестер» та «Лінкольн» – тривають підготовчі роботи під фундамент підземного паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.