Новини будівництва ЖК Podil Plaza & Residence червень 2023

Podil Plaza & Residence

Як повідомили СтройОбзор у компании Status Group на об'єкті ЖК «Podil Plaza&Residence» ведуться активні будівельні роботи:

  • Фасад: тривають роботи з влаштування фасаду з обох сторін будинку; тривають роботи по благоустрою в межах 1 секції; демонтували другу частину будівельного паркану; проводяться роботи по влаштуванню покриття на фасадній частині секції 1; проводяться роботи по влаштуванню квітників на фасадній частині секції 1; тривають роботи з монтажа вентканалів на останніх поверхах в секції 1; виконуються роботи по влаштуванню покрівлі та технічного тамбуру; проводяться роботи по встановленню кронштейнів під кондиционери.
  • Місця загального користування: виконуються опоряджувальні роботи місць загального користування з 15 по 20 поверхи (малярні роботи); продовжуємо монтаж поручнів на сходинках; тривають роботи в ліфтових холах, встановлюються ліфтові портали; ведуться підготовчі роботи для встановлення вхідних дверей у квартири; плануються роботи по облицюванню плиткою місць загального користування. 
  • Мережі: тривають роботи по встановленню воріт і дверей до підстанції; проводяться роботи по встановленню шумоізоляції в трансформаторній підстанції; тривають роботи по монтажу силових кабелів.

Podil Plaza & Residence

Довідка СтройОбзор:  Новобудова ЖК "Поділ Плаза Резиденс" забудовник Status Group. АДРЕСА - вул. Глибочицька, 73-77. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15, 25-26; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.