Хід будівництва ЖК “Podil Plaza & Residence” травень 2023

Podil Plaza & Residence

Як повідомили СтройОбзор у компании Status Group на об'єкті ЖК «Podil Plaza&Residence» ведуться активні будівельні роботи:

  • Фасад: закінчуються роботи з влаштування фасаду з обох сторін будинку; проводяться роботи по благоустрою в межах 1 секції; демонтували другу частину будівельного паркану; проводяться підготовчі роботи по влаштуванню покриття на фасадній частині секції 1; монтуються вентканали на останніх поверхах; виконуться роботи по влаштуванню покрівлі та технічного тамбуру.
  • Місця загального користування: закінчили роботи по влаштуванню стяжки з 3-25 поверхи; виконуються опоряджувальні роботи місць загального користування з 4 по 14 поверхи (малярні роботи); почали монтаж поручнів на сходинках; в ліфтових холах встановлюються ліфтові портали; ведуться підготовчі роботи для встановлення вхідних дверей у квартири.
  • Мережі: продовжуються роботи по встановленню траси під силовий кабель до підстанції; встановлюються ворота і двері до підстанції; проводяться підготовчі роботи для монтажу силових кабелів. 
  • Торгівельно-офісний центр: закінчуються оздоблювальні роботи 2 поверху; продовжують монтаж декоративних елементів на стіни та стелі; виконуються роботи по вентиляції та димовідведенню; здійснюється вивіз будівельного сміття з другого поверху; встановлюються датчики пожежогасіння та сповіщувачі.

ЖК «Podil Plaza&Residence»

Довідка СтройОбзор:  Новобудова ЖК "Поділ Плаза Резиденс" забудовник Status Group. АДРЕСА - вул. Глибочицька, 73-77. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15, 25-26; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.