Новини будівництва ЖК Q-SMART листопад 2022

Q-SMART

Як повідомили СтройОбзор у компанії Edelburg Development на об'єкті ЖК Q-SMART виконуються роботи:

  • Перший будинок (1-2 секції) - В обох секціях виконуються роботи з облаштування покрівлі і зливової каналізації. Тут також завершились роботи з розведення інженерних мереж і виконана стяжка підлоги.
  • Другий будинок (3 секція) - Завершено фасадні роботи і роботи з розведення інженерних мереж. Виконується облаштування зливової каналізації. Будівельники продовжують виконувати заливку стяжки підлоги.
  • Третій будинок (4-5 секції) - В обох секціях на завершальному етапі фасадні роботи. Продовжуються роботи з розведення інженерних мереж.

Ми будемо й надалі докладати максимум зусиль, щоб пришвидшити будівництво і хочемо просити вас поставитись з розумінням і продовжити сплачувати платежі по розтермінуванню.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Q-SMART. ЗАБУДОВНИК - Edelburg Development. АДРЕСА - ул. Оноре де Бальзака, 11. РАЙОН- Деснянський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - стоянка, підземна.