Новини будівництва ЖК RIVERDALE серпень 2023

RIVERDALE

Як повідомили СтройОбзор у компанії Perfect Group на об'єкті ЖК RIVERDALE виконуються роботи:

  • За останні місяці найбільше уваги припало на комплексні роботи з водопонижения та водовідведення на об'єкті. Осінь майже на порозі, тому, аби майбутні зливи не вплинули на подальші роботи та їх темпи відразу декілька команд займаються рівнем ґрунтових вод на майданчику та залишком колектору на території будівництва. Для гарантії надійності по кожному з будинків тривають гідроізоляційні роботи. Ми виконуємо все необхідне задля не тільки безпечного, але й чарівного майбутнього каскаду водойм, що прикрашатиме комплекс RIVERDALE.
  • Будинок №1, секція №1: Виконуються монолітні роботи на 6 поверсі. Паралельно проводимо армування 7 поверху — виконано 50%. Цього місяця монтувались внутрішні залізобетонні конструкції.
  • Будинок №1, секції №5-6: На цих ділянках вже виконаний комплекс робіт з водозниження та водовідведення, щоб не опустити точку ґрунтових вод глибше рівня проведення земляних робіт, але й перенаправити залишок водотоку в майбутню підземну частину обвідного каналу.
  • Будинок 8: На ділянці паркінгу цього будинку ми  проводимо ряд заходів з водопонижения та водовідведення. Після виконання всіх необхідних заходів продовжимо монолітно-каркасні роботи (зараз вже на 6-му поверсі).

RIVERDALE

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК RIVERDALE. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА - просп. Голосіївський, 6. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Деміївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКУВАННЯ - підземна.