Новини будівництва ЖК Синергія Київ жовтень 2023

Синергія Київ

Як повідомили СтройОбзор у компанії СИНЕРГИЯ на об'єкті ЖК "Синергія Київ" старт фасадних робіт! Утеплюємо 2 будинок ЖК Синергія Київ мінватою найвищої якості.  Завдяки цьому ваша квартира буде теплою, тихою та енергоощадною.

Які переваги мінеральної вати? 

  • Висока теплоізоляційна здатність. Мінеральна вата має високу щільність і малу теплопровідність, що дозволяє їй ефективно утримувати тепло в будинку та знижувати витрати на опалення.
  • Вогнестійкість. Мінеральна вата не горить і не підтримує горіння, що робить її безпечним матеріалом для використання у будинках.
  • Звукоізоляція. Мінеральна вата має гарні звукоізоляційні властивості, що дозволяє знизити рівень шуму у вашій квартирі.

Тепло та енергоефективність будинку досягатиметься не лише якісним утепленням, але й сучасними віконними конструкціями Rehau: їх продовжуємо монтувати на 24 поверсі. А також для забезпечення тепла в комплексі розпочали будівництво приміщення газової котельні на даху. 

При зведенні будинків наші фахівці продумують кожну деталь, адже для бездоганного результату дрібниць не існує. Ваше житло від Будівельної групи Синергія завжди буде комфортним і затишним, а мікроклімат — корисним для здоров'я.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК "Синергія Київ". Забудовник компанія СИНЕРГИЯ. АДРЕСА - вул. Івана Кочерги, 17а. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт.  ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна.