Парк на Жмаченка відновлять за кошти забудовника

Интергал-Буд

Частину зелених насаджень по вул. Жмаченка, 20, які знаходяться на території церкви «Християнська Надія», компанія «Інтергал-Буд» планує перетворити у парк. Окрім цього, після завершення облаштування парку церква ініціює його передачу на баланс Київській міській державній адміністрації (КМДА). Про це повідомляє забудовник, коментуючи засідання виїзної комісії  робочої комісії Київської міської державної адміністрації (КМДА) щодо розгляду питання щодо збереження парку. Засідання відбулося 19 листопада за адресою вул. Жмаченка, 20.

«До нас звернулися представники церкви «Християнська Надія» з проханням змінити проектну документацію, щоб у рамках будівництва багатофункціонального комплексу, ми облаштували частину парку, залишили на його території пам’ятник загиблому воїну АТО та передали його на баланс КМДА. – Пояснює забудовник. – Зараз ведеться робота над новим проектом, деталі якого ми маємо обговорити з представниками влади, громадою та церквою на засіданні КМДА. Тільки після урахування всіх пропозицій ми зможемо подати корегування проектної документації до Державної інспекції з архітектури та містобудування».

Церква сподівається на компроміс з громадою масиву, які не перший рік виступають проти будь-якого будівництва на її території. «Наша церква ініціює підписання тристороннього меморандуму – громадськості, жителів та КМДА – про збереження частини парку по вулиці Жмаченко. Ми розуміємо, наскільки це важливо, тому ретельно контролюватимемо забудовника», - повідомляє Дмитро Лоюк, заступник старшого пастора з соціальної роботи Церкви "Християнської Надії".

На території церкви планується зведення багатофункціонального комплексу, з урахуванням об’єктів соціального призначення у рамках проекту "Містечко добра й милосердя". Це унікальний для України формат служіння, що охоплює культурні, благодійні, реабілітаційні й просвітницькі практики для людей різного віку. Таким чином, будівництво багатофункціонального комплексу передбачає зведення різних типів об’єктів. Але у зв’язку зі зміною проектної документації території церкви, з урахуванням побажань громади, його буде змінено.