Підземний паркінг ЖК «Львівська Площа» введено в експлуатацію

Львівська Площа

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, на об'єкті ЖК «Львівська Площа» отриманий від Державної інспекції архітектури та містобудування сертифікату №ІУ123230613384, що засвідчує готовність до експлуатації підземного паркінгу житлового комплексу.

Щодо подальшого оформлення правовстановлюючих документів та укладання договорів, інвесторів буде поінформовано додатково.

А ми нагадуємо, що придбавши власне паркомісце в підземному паркінгу в ЖК «Львівська Площа», ви отримаєте гарантію безпеки для вашого автомобіля, комфортні умови зберігання та завжди вільне місце. А ще його можна використовувати як укриття у разі небезпеки.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Львівська Площа». Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Кудрявська, 24а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська Контракт. пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 15; 4 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.