Розпочали фарбування фасаду 2-го будинку в ЖК Синергія Київ: буде яскраво, довговічно, впізнавано

Синергія Київ

Як повідомили СтройОбзор у компанії СИНЕРГИЯ на об'єкті ЖК "Синергія Київ" виконується робота: фарбуємо мокрий фасад, монтуємо кронштейни та утеплювач для вентильованої фасадної системи. Лицьова сторона будинку вже почала наповнюватись кольорами: бордовим, сірим, їх світлими відтінками, коричневим та білим. Фарбування відбувається стійкою фарбою від перевірених виробників, дотримуючись всіх необхідних технологій. Завдяки цьому фасади будинків довго не втрачатимуть барв та досконалого зовнішнього вигляду.

З інших боків будинку теж кипить робота – тут монтують кронштейни та утеплювач для вентильованої фасадної системи. Особливість такої системи у тому, що вона передбачає повітряний зазор між лицьовою частиною та утеплювачем. Завдяки цьому у будинку буде здоровий мікроклімат та мінімальний ризик виникнення плісняви на стінах. До того ж, такі фасади довго зберігають первісний вигляд, не потребують особливого догляду та легко ремонтуються.

Утеплювачем виступає кашована базальтова вата – це двошарова плита, яка з одного боку покрита скловолокном. Воно захищає утеплювач від вітрових навантажень та не дозволяє волозі потрапляти всередину плити. Також кашований шар паропроникний, а це значить, що утеплювач не буде набирати вологу всередині себе, і збереже свої теплоізоляційні властивості. Базальтова вата не горить, а отже підсилює пасивний протипожежний захист будівлі.

Вже відомо, що на вентильованих фасадних системах буде встановлена керамогранітна плитка кольору антрацит з матовою поверхнею. 

Синергія Київ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК "Синергія Київ". Забудовник компанія СИНЕРГИЯ. АДРЕСА - вул. Івана Кочерги, 17а. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Позняки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна.