Співробітники Alliance Novobud взяли участь в інформаційній кампанії «Поглянь на професії по-новому»

Alliance Novobud

Три співробітники будівельної компанії Alliance Novobud, представники різних будівельних професій, стали спікерами інформаційної кампанія «Поглянь на професії по-новому», яка втілюється IREX та Zinc Network у партнерстві з Міністерством освіти і науки України в межах програми USAID «Мріємо та діємо». Кампанія створена для того, щоб допомогти підліткам та їхнім батькам зорієнтуватися у чотирьох перспективних галузях української економіки, які розвиватимуться у наступні роки.

Наші колеги, кранівниця Світлана Кагітіна, інженер виробничого технічного відділу Михайло Шуляк та керівник проєктного відділу Євген Мирошник, розповіли про їхніх професії. Вони поділилися своїми враженнями від роботи над будівельними проєктами, розказали як і чому вирішили вступати саме на ці спеціальності, чому працювати в будівельному секторі сьогодні вигідно й престижно.

В рамках інформаційної кампанії запланована низка публікацій та відео. Перший великий матеріал у вигляді спецпроєкту під назвою «Вибираємо професію» вийшов на шпальтах видання «Українська правда. Життя».

Програма USAID «Мріємо та діємо» спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.