Відеозвіт ходу будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у січні 2022

ЖК «Вежа на Ломоносова»

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, тривають будівельні роботи. Зокрема, вже майже завершено створення монолітного каркасу будинку – він готовий на 95%. Крім того, на 90% змонтовані сходові марші та майданчики.

Разом з тим мулярі продовжують працювати над зведенням зовнішніх і внутрішніх стін та перегородок. Кладку завершено на 60%. Триває монтаж вікон і внутрішніх інженерних систем будинку. Наразі обидва процеси виконані на 40%.

Довідка СтройОбзор: ЖК «Вежа на Ломоносова» – це проект від BudCapital, що передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка. АДРЕСА - вул. Ломоносова, 33/43. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 45657 грн/м² ~ 1728 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1811128 грн ~ от $ 68568. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.