Відкриття відділу продажу ЖК Dnipro Island від «Креатор-Буд» у Києві

Dnipro Island

Як повідомили СтройОбзор у компанії Креатор-Буд, у житловому комплексі Dnipro Island на Лівому березі Києва почалися продажі квартир. В перший день відкриття було багато відвідувачів, які зарезервували квартири для оформлення угоди. За відгуками інвесторів, проєкт зацікавив ще на етапі анонсу, якісне житло, зручна локація, цікаві планування з власними терасами та балконами і саме цікаве, це не багатоповерхівки  — такого на лівому березі майже немає.

Dnipro Island

Dnipro Island — це житловий комплекс класу комфорт+ від компанії «Креатор-Буд» на Осокорках, поруч з Дніпром. Це чотири низькоповерхових будинків на озелененій території площею 4,5 гектари. До найближчої станції метро «Осокорки» 850 м, до ТРЦ River Mall 800 м.

У новому відділі продажу наші менеджери із задоволенням допоможуть знайти відповіді на всі ваші запитання про проєкт, пригостять кавою або чаєм, а ще — тут зручно підписати усі необхідні документи та стати власником нерухомості від «Креатор-Буд»!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Dnipro Island — це житловий комплекс класу комфорт+ на Осокорках, поруч з Дніпром. Проєкт складається з чотирьох будинків невисокої поверховості на озелененій території площею 4,5 га. Кожен будинок відрізнятиметься власною архітектурою, що разом створює унікальний досвід життя серед живого, органічного простору. Будинки з автономним опаленням, енергозберігаючими вікнами та збільшеною шириною утеплювача. Проєкт будується поруч із затокою Берковщина — це тихе місце, трохи віддалене від основного потоку транспорту та гостів району, що прямують до ТРЦ River Mall. Сам ТРЦ розташований всього в 800 м від житлового комплексу.