ЖК Гвардійський: Київміськбуд здав в експлуатацію ще один об’єкт Укрбуду

Київміськбуд

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуду зданий в експлуатацію ще один добудований за «Укрбудом» об’єкт  - ЖК «Гвардійський». Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта та підтверджує його готовність до експлуатації видано Державною інспекцією архітектури і містобудування України.

Гвардійський

Зазначимо, що «Гвардійський» є одинадцятим введеним в експлуатацію житловим комплексом, які «Київміськбуд» узявся добудовувати після «Укрбуду». Загалом на сьогоднішній день введено в експлуатацію ЖК «Гармонія», «Сонячна Рів’єра», «Пектораль», «Новомостицький», «Харківський», «Шевченківський», Freedom та частково «Злагода», «Подол Град» та «Оберіг-2». В цілому Холдингова компанія прийняла на добудову 18 житлових комплексів.

Довідка СтройОгляд: ЖК «Гвардійський»  - це сучасний 25-поверховий будинок на вулиці Генерала Алмазова (Кутузова), 18/7 за 3 хвилини ходьби до станції метро «Печерська» та бульвару Лесі Українки. Проект відповідає всім уявленням про житло бізнес-класу та рівень обслуговування мешканців: високоякісні матеріали та технології будівництва, просторі та раціональні квартири з широким вибором планувань – від однокімнатної до двоярусної шестикімнатної. Останні тенденції в архітектурі та дизайні, системи шумо- та теплоізоляції, комунікацій від світових виробників. Житловий комплекс рівня «бізнес» – це не лише затишні та комфортні квартири, а й власна розвинена інфраструктура. Забудовник  Київміськбуд  АДРЕСА -  вул. Кутузова, 18/7 . РАЙОН - Печерський . МЕТРО-  Печерська . КЛАС- бізнес . ПОВЕРХНІ - 25; 1 будинок. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.