ЖК Італійський квартал-2 вийшов у продаж

ЖК Італійський квартал-2

ХК “Київміськбуд” повідомляє про початок реалізації нерухомості у новому житловому комплексі «Італійський квартал-2», що будується у Оболонському районі столиці по вул. Богатирська.

ЖК «Італійський квартал–2» – це цілий мікрорайон із 25 чотириповерхових будинків комфорт-класу. Житловий комплекс розташований у затишній місцевості між водоймами річки Дніпро, озера Редькіне та затоки Верблюд. Будинки комплексу утворюють відокремлені напівзакриті території, на яких розташовані сучасні дитячі та спортивні майданчики та зелені зони відпочинку. На перших поверхах кількох будинків розміщуватимуться кафе та ресторани, салони краси, спорткомплекси, відділення банку та медичні центри. Також новий ЖК матиме дитячий садок.

Унікальна особливість ЖК «Італійський квартал–2» – власна набережна уздовж затоки Верблюд. Саме тут жителі зможуть відпочивати від міської суєти під час спокійної вечірньої прогулянки, а влітку насолоджуватись відпочинком або активними розвагами на власному пляжі.

Закрита територія комплексу, а також сучасна, грамотно організована система відеоспостереження та патрулювання 24/7 по всій території забезпечать спокій мешканців. Зручна транспортна інфраструктура дозволить швидко дістатися до міста, використовуючи міський або особистий транспорт.

У продажу 1, 2 і 3-кімнатні квартири від 40 кв.м до 100 кв.м у будинках №№ 5, 6, 7, 8, 16. Вартість квадратного метру від 28 512 грн, знижка 10% за умови повної оплати. Діє програма купівлі на виплат до вересня 2024 року, перший внесок від 50%.