ЖК «Озерний гай Гатне» приєднано до столичної мережі централізованого водопостачання

Озерний гай Гатне

У жовтні завершились роботи з будівництва мережі централізованого водопостачання з Києва до заміського житлового комплексу «Озерний гай Гатне» від «Інтергал-Буд».

Наразі система успішно функціонує, забезпечуючи водою мешканців ЖК. «Ми стали першими, хто побудував гілку каналізації та водопостачання з Києва у село Гатне, забезпечивши тим самим мешканців нашого проєкту повноцінною інженерною інфраструктурою», — зауважила комерційна директорка «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

На початку 2022 року компанія «Інтергал-Буд» завершила будівництво каналізації, до якої під'єднано не лише будинки «Озерний гай Гатне», а й помешкання інших представників громади. Тож розбудова інфраструктури передмістя, яку здійснює компанія, підвищила рівень комфорту для усіх місцевих жителів.

«Проєкт «Озерний гай Гатне» має свої переваги. Це затишна локація повіддаль метушливої столиці. Невисотна забудова, велика прибудинкова територія, власні озера — це ті особливості, які вигідно відрізняють наш комплекс від решти ЖК. З іншого боку масштабне будівництво у передмісті є викликом для забудовника, який повинен забезпечити своїх інвесторів усією необхідною інфраструктурою, зокрема, інженерною. І ми пишаємось, що попри війну і низку ускладнень в ході робіт змогли реалізувати цю задачу та збудували для мешканців Гатного централізовану мережу каналізації та водопостачання», — додала Анна Лаєвська.

Озерний гай Гатне

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Озерний гай Гатне». ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд. АДРЕСА - селище Гатне. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4-10; 47 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.