Централізоване водопостачання в ЖК «Озерний гай Гатне» заплановане на вересень

Озерний гай Гатне

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1, заміського формату з власними озерами та пляжами побудують 47 будинків. Уже готові 11 будинків. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів. 

Компанія «Інтергал-Буд» продовжує активне будівництво мереж централізованого водопостачання в заміському житловому комплексі «Озерний гай Гатне» та планує завершити роботи у вересні цього року. 

Процес будівництва мереж є тривалим та має певні ускладнення. Однак попри це, а також війну, що утруднила реалізацію проєкту, компанія виконала запланований обсяг робіт. Наразі побудовані мережі до території Києва, з яким межує село Гатне, де й розташовано житловий комплекс. Загальна довжина вже збудованих мереж становить 2500 метрів.

За початковим проєктом, який було погоджено з Київводоканалом, підключення до системи водопостачання повинно здійснюватись на перетині вулиць Абрикосова та Жулянсько-Чабанівська у Києві. Реалізація проєкту мала здійснюватись спільно з іншою компанією-забудовником, яка будує житловий комплекс поблизу. Однак ця компанія не виконала свою частину роботи з будівництва інженерної мережі. Відтак, проєкт довелось змінювати та прокладати новий маршрут. Це збільшило кошторис робіт на 15 млн грн. Усі додаткові витрати взяла на себе компанія «Інтергал-Буд» та продовжила прокладання комунікацій.  

Повне завершення будівництва мережі заплановане на початок осені. З вересня має запрацювати централізоване водопостачання з Києва, що дозволить у повному обсязі закрити потреби у воді для мешканців «Озерний гай Гатне». 

Зараз компанія вимушена констатувати про дефіцит водопостачання, що здійснюється шляхом водозабору з підземних джерел. У зв'язку зі збільшенням споживання наявного обсягу води не вистачає. Саме з метою забезпечення необхідної потреби було запроваджено графік водопостачання, який діятиме до вересня. 

В свою чергу, аби покращити комфорт мешканців, компанія власним коштом відновить баланс резервуара чистої води на території ЖК. 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Озерний гай Гатне». ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд. АДРЕСА - селище Гатне. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4-10; 47 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.