Зустріч майбутніх жителів житлового комплексу Chalet

Chalet

Як повідомили СтройОбзор у компанії Standard Development на об'єкті ЖК CHALET інженери компанії - забудовника та технічний нагляд відповідали на питання, що накопичились протягом року.

Головне, що цікавило кожного: плани щодо введення будівлі в експлуатацію та чи збережеться унікальний стиль проекту і елементи дизайну від Андре Тан.

Коментар від присутнього на зустрічі акціонеру інвестфонду UDG Романа Іваненка: «Протягом весни та літа 2023 року генерального підрядника, Трест «КМБ-3», було залучено до старту проектів відновлення у Київській області, через певний дефіцит робочої сили та ресурсу довелось балансувати між об'єктами. Наразі монолітні роботи відбуваються в стандартному робочому режимі. Плановий термін введення будинку в експлуатацію - грудень 2024-го. Деякі елементи благоустрою і фасаду, ймовірно доведеться перенести на весну наступного року - залежатиме від погодних умов. Chalet - перший в Україні житловий комплекс, до планування естетики якого запросили відомого дизайнера. Незважаючи на війну, ми не збираємось відмовлятись від реалізації мрії - планів по якомусь спрощенню чи здешевшанню немає. Дизайнерські лоббі та ліфтові холи від Андре Тан будуть!"

Станом на середину листопада 2023 р. монолітні роботи по найвищій секції вийшли на рівень 16-го поверху, дві менші – завершено. На об'єкті ведуться кладочні роботи, прокладка інженерії й комунікацій.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК CHALET . Забудовник Standard Development. АДРЕСА - вул. Львівська, 18-б. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Святошин. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4, 12, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.