Незабаром у «Дії» з'являться сертифікати на відновлення житла

Денис Шмыгаль

Перші сертифікати у межах програми «єВідновлення» на компенсацію за повністю зруйноване житло з'являться у застосунку «Дія» впродовж наступних 1-2 тижнів.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося у Харкові, передає СтройОбзор. 

«Щодо знищеного майна, то подано вже 17 тис. заяв. Нині профільні відомства доопрацьовують механізм видачі сертифікатів за знищене майно. Буквально за один-два тижні у «Дії» заявляться перші сертифікати відшкодування за зруйноване житло», - сказав він.

У межах програми «єВідновлення» понад 12 тис. родин отримали кошти на ремонти своїх домівок. Виплачено 1 млрд грн для ремонтів квартир і будинків, які були пошкоджені через російські обстріли. Харківщина є лідером за кількістю поданих заяв.

«Треба зазначити, що впродовж цього року понад 60 млрд грн спрямували на швидке відновлення. Є ресурс, і місцева влада повинна його ефективно використати», - підкреслив Денис Шмигаль.

Він додав, що 3,6 млрд грн виділили з фонду наслідків ліквідації збройної агресії РФ на відновлення населених пунктів, інфраструктури на Харківщині.