Росія знищіла 40 млн. кв. м. жилого фонду, збитки економіки України сягнули $600 млрд.

украина

Під час російського воєнного вторгнення в Україні було пошкоджено близько 25 тисяч км. доріг, зруйновано 40 млн. кв. м. житлового фонду, понад 200 підприємств, 12 аеропортів і чимало інших об'єктів. Економіці України завдано збитків у розмірі $600 млрд.

Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час дискусії в Українському домі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає СтройОбзор.

ПОЕТАПНА ВІДБУДОВА

За його словами, Україна має пройти кілька етапів для побудови нового європейського майбутнього.

«Перший етап – відновити понад 200 заводів та великих підприємств, 12 аеропортів та понад 1 тис. навчальних закладів, а також майже 300 мостів та шляхопроводів, які були пошкоджені, зруйновані чи захоплені внаслідок бойових дій через війну Росії проти України», – розповів Шмигаль.

КІЛЬКІСТЬ ЗРУНОВАНОГО ТІЛЬКИ ЗРОСТАЄ

Також прем'єр-міністр  уточнив, що кількість зруйнованих об’єктів інфраструктури, доріг та жилого фонду не є остаточною, їхні розміри зростають із кожним днем ​​війни.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА

Тож, Денис шмигаль закликав міжнародних партнерів фінансово підтримати відновлення України через фонд United24, а головне – сприяти конфіскації заморожених російських активів, щоб їх можна було використати на користь України.