Стартує сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості»

Конкурс

В Україні стартує новий набір на єдиний в Україні Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості». 

Як повідомили СтройОбзору у компанії Commercial Property, реєстрація на новий набір (другий у 2023 році й восьмий загалом) уже стартувала.

Заняття розпочнуться 27 вересня 2023 року й триватимуть до 27 січня 2024 року. За цей час слухачі відвідають 5 навчальних модулів із теорією, практикою, індивідуальними завданнями й інтерактивними груповими заняттями, проперті-турами та розробкою навчальних і реальних проєктів.

Графік – зручний для працюючих професіоналів, адже навчання відбуватиметься по одному модулю на місяць – три або чотири повні дні з захопленням однієї суботи. 

"Унікальна особливість курсу полягає в тому, що кожен здобуде не лише нові знання та практичні навички, а й матиме можливість поспілкуватися з практиками топкомпаній на ринку нерухомості. А розуміючи, що найкращий вчитель – це життя, слухачі відвідають об’єкти девелопменту, реконструкції або відновлення нерухомості. Саме тут на прикладах реальних реалізованих проєктів вони зможуть поставити конкретні запитання представникам девелоперських і керівних компаній та заслухати рекомендації, а головне – дізнатися, як працювати з помилками та вирішувати їх", - йдеться у повідомленні.