Топ-5 архітектурних подій 2022 року

украина

Стало відомо, які архітектурні події будуть проводити у різних містах світу.

Через пандемію COVID-19 багато подій у світі архітектури перенесли на більш пізній час. Тому 2022 рік обіцяє насичений календар цікавих архітектурних фестивалів.

Про це СтройОбзору розповіли у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Сан-Пауло

13-та Міжнародна бієнале архітектури в Сан-Паулу (21 травня - 10 липня) представить низку конференцій та добірку незалежних проектів. Вони досліджуватимуть те, як міські простори стимулюють демократичні процеси в сучасному світі. 

Шеньчжень і Гонконг

Шеньчжень і Гонконг Bi-City Biennale (серпень – жовтень 2022) використовує інноваційний підхід до традиційної архітектурної події, яка відбувається одночасно в двох містах. Бієнале вже не перший рік є платформою для інноваційних ідей щодо міст та урбанізації.

Таллін

Талліннська архітектурна бієнале (7 вересня - 31 жовтня). На заході, що проводиться вшосте будуть досліджувати способи, за допомогою яких світ природи може впливати на створення кругової економіки, і як ці ідеї можна перенести в галузі архітектури, дизайну та урбанізму.

Осло

Архітектурне трієнале Осло (21 вересня – листопад) привертає увагу до громадського простору та колективної сфери. Трієнале спирається на зростаючий інтерес до концепції 15-хвилинного міста, а також турботу про якість міської інфраструктури під час пандемії.

Лісабон

Лісабонська трієнале архітектури (29 вересня - 5 грудня) розгляне архітектурні та містобудівні проблеми пов'язані з кліматом, виснаженням ресурсів та екологічною нерівністю у контексті все більш глобалізованого світу.