Уряд буде розробляти державну програму для відбудови зруйнованих війною міст

украина

Кожне українське місто селище та село, яке постраждало внаслідок російського воєнного вторгнення, буде відбудовано за спеціальною програмою.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає СтройОбзор.

Головнокомандувач поставив уряду завдання розробити спеціальну державну програму для відбудови кожного українського міста, яке було зруйновано російською владою.

РОЗРОБКА ПОЧАЛАСЬ 

«Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо все, що зруйновано. Дуже швидко й дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку», — повідомив він у звернені.

За словами Глави держави, після реалізації цієї програми Чернігів, Суми, Охтирка, Житомир, Ізюм, Маріуполь, Харків, Волноваха та інші українські міста не бачитимуть навіть сліду від російського вторгнення.

НА ПРИКЛАДІ ХАРКОВА 

«Найкращі архітектори. Найкращі компанії. Найкращі проекти — для кожного міста! Я хочу сказати про це на прикладі Харкова. Нашого Харкова, який зараз переживає найстрашніші страждання. Найстрашніші з часів Другої світової війни… Площа Свободи буде такою, що там буватимуть усі — ми, європейці! Полтавський шлях, Білгородське Шосе, вулиця Мироносицька. Обласна дитяча лікарня, Харківський онкоцентр, університет Каразіна, Палац праці, бібліотека Короленка… Ми все відбудуємо! Я особисто вам обіцяю», — сказав Президент.